Kontakt os - KBH+

Holdet bag KBH+
find den du leder efter

Holdet bag KBH+
find den du leder efter

Holdet bag KBH+
find den du leder efter

Holdet bag KBH+

find den du leder efter

two columns style card
ALI EL-SAADI

Klubmedarbejder

ali@askovfonden.dk
two columns style card
ELIAS NIELSEN

Klubmedarbejder

mads@askovfonden.dk
two columns style card
Josefine Ishøj

Teamkoordinator for pigeklubben

Henvendelser om pigeklubben

92150509 Josefine.Ishoej@askovfonden.dk
two columns style card
KIMMIE TENTSCHERT

Projektleder

Henvendelser om Projektakademiet & Kommunikation

27282419 kimmie.tentschert@askovfonden.dk
two columns style card
MALAN HENTZE

Socialrådgiver

Henvendelser om socialrådgivning og henviste borgere

22139561 mh@askovfonden.dk
two columns style card
Malou Marquard Rosenkjær

Projektmedarbejder

92150960 Malou.Rosenkjaer@askovfonden.dk
two columns style card
Maria Natascha Koustrup Larsen

Community Manager

Henvendelser om frivillighed og brug af huset

92158333 Maria.Larsen@askovfonden.dk
two columns style card
Nanna Ellegaard

Pigeklubmedarbejder

Nanna.ellergaard@askovfonden.dk
two columns style card
NINA RASMUSSEN

Vidensmedarbejder

Henvendelse vedrørende Udviklende relationer, evaluering og dokumentation

92821305 Nina.Rasmussen@askovfonden.dk
two columns style card
OLIVIA CURTIS BRANDT

Projektleder

Henvendelse vedrørende Ungeværk

51339099 olivia.brandt@askovfonden.dk
two columns style card
Rie Carlsen

Projektmedarbejder

Rie.Carlsen@askovfonden.dk
two columns style card
SABINA NIELSEN

Elev

Henvendelse om lokalebooking

92156023 Sabina.Nielsen@askovfonden.dk
two columns style card
SAFIH BUTT

Daglig leder for Klubben

52301288 safih@askovfonden.dk
two columns style card
SARWER KHAN HOSSEIN

Klubmedarbejder

sarwar@askovfonden.dk
two columns style card
SOUFIANE TOUTI

Klubmedarbejder

Soufiane.touti@askovfonden.dk
two columns style card
STINE HAMBURGER

Direktør KBH+

28888426 stine.hamburger@askovfonden.dk